Recenze o Depanten

 • Jan
  Depanten mi hodně pomohl s mým potréninkovým zraněním kolene. Koleno mi oteklo, hodně to bolelo, skoro jsem nemohl hýbat nohou. Díky pomoci Depanten jsem se po 4 dnech vrátil do práce a od prvního dne používání jsem mohl chodit.
  Depanten
 • Jaroslav
  Velmi mě bolely záda, život mi zničila osteochondróza, což je v mém věku velmi časté. Moje žena našla Depanten na internetu. To byla moje záchrana: předtím jsem byl vždy shrbený a nemohl jsem se téměř hýbat, ale teď je se mnou všechno v pořádku. A hlavně zmizely bolesti zad.
  Depanten
 • Simona
  Jednou jsem měl zranění kotníku, lékaři mi řekli, že léčba bude dlouhá. Měl jsem ale štěstí, že jsem si koupil Depanten a hned první týden se mi kotník zotavil, bolesti zmizely, chodím normálně, byl jsem vybitý. Nyní ho používá celá naše rodina: pomáhá proti bolestem zad a kloubů.
  Depanten
 • Eva
  Klouby v loktech a zápěstích mě začaly bolet v těhotenství a nepřestaly ani po porodu. S malým dítětem a bolavými rukama se žít nedá! Každá máma ti to řekne. Zkoušel jsem různé způsoby, ale nic nepomohlo. Našel jsem Depanten a po 3 týdnech mohu bezpečně dělat všechny domácí práce. Jsem spokojený!
  Depanten
 • Magdaléna
  Na střední škole byla diagnostikována osteochondróza. Od té doby se bojím. S tou strašnou bolestí nic nenadělám - pochopí to jen ten, kdo to vydržel. Vyzkoušela jsem všemožné lidové metody, později jsem se o gelu Depanten dozvěděla od přátel a rozhodla se ho koupit. Užívám ho již 2 měsíce a bolest kloubů neznám.
  Depanten
Uživatelské hodnocení Depanten
4.5
29